Monitoring osób

Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich

Personalny lokalizator GPS rekomendowany dla naszych najmłodszych, osób starszych oraz zatrudnionych pracowników. Jest mały, zgrabny i lekki oraz banalnie prosty w obsłudze. Wykorzystuje technologie GPS, GPRS, LSB. Urządzenie ma wbudowane anteny i dzięki niewielkim rozmiarom można praktycznie wszędzie schować i zabrać ze sobą. Przez 24 godziny na dobę możesz samodzielnie lokalizować daną osobę i sprawdzać jej położenie na precyzyjnej mapie. Przycisk alarmowy umożliwia wysłanie komunikatu alarmowego w przypadku, kiedy dzieje się cokolwiek złego.

Troska o bezpieczeństwo dzieci

Chcemy dać wiedzę o przebywaniu Państwa pociech przez 24 godziny na dobę i zapewnić poczucie komfortu, że są bezpieczne.

Opieka nad osobami starszymi

Dbamy o bezpieczne spacery osób starszych, pilnujemy, aby bezpiecznie wracały do domu. Niewielkie urządzenie monitorujące z wbudowanym czujnikiem wstrząsów alarmuje nas o upadku, a przycisk SOS daje możliwość wezwania pomocy.

Monitorowanie pracowników

Dzięki współrzędnym GPS masz możliwość weryfikacji czy pracownicy wykonujący pracę w terenie są tam gdzie powinni być i efektywnie wykorzystują czas pracy.

Skorzystaj z naszego wsparcia.

Monitoring Pakiet na start
  • BEZPŁATNY PRZEGLĄDsystemu alarmowego
  • OznaczenieObiektu
  • URZĄDZENIE NADAWCZEBezpłatnie
-10% Zniżki na Uraądzenia alarmowe
Zamów